simple website creator

O nas

Firma OGC działa na rynku od roku 2017, początkowo pod nazwą OGC s.c. W roku 2020 przekształcona została w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i pod szyldem OGC sp. z o.o. kontynuujemy nasze prace. Firma powstała w celu realizacji zadań inżynieryjnych wymagających zaawansowanej wiedzy z dziedziny przetwarzania obrazów, systemów pomiarowych oraz systemów sterowania. Podczas realizowania naszych projektów, szczególną wagę przykładamy do kontaktu z klientem, tak aby na każdym etapie mieć pewność realizacji postawionych wymagań. W trakcie naszej dotychczasowej działalności zrealizowaliśmy kilka szczególnie wymagających projektów, z których realizacji rezygnowały inne branżowe firmy. Pośród ciekawszych zagadnień znaleźć można wbudowany układ pomiarowy, opracowany przy ścisłej współpracy z klientem, który stał się standardem jakościowym, stosowanym w zakładach produkcyjnych na całym świecie. 

Przetważanie obrazu, sytemy pomiarowe

Nasi inżynierowie posiadają dużą wiedzę z zakresu widzenia maszynowego, która w połączeniu z biegłą znajomością języków programowania oraz ogólnie pojętym przetwarzaniem sygnałów pozwala na realizację najtrudniejszych zagadnień w tej dziedzinie.

Oprogramowanie LabVIEW

Podstawowym językiem programowania w jakim realizujemy nasze projekty jest graficzny język G, który dzięki zintegrowanemu środowisku deweloperskiemu LabVIEW, pozwala na błyskawiczne prototypownie oraz realizację projektów. 

Kompleksowe rozwiązania

We współpracy z naszymi partnerami biznesowymi dostarczamy kompleksowe rozwiązania integrujące oprogramowanie, mechanikę oraz automatykę. W naszym portfolio znaleźć można stanowiska zintegrowane z istniejącymi liniami produkcyjnymi jak i całe linie technologiczne.

Mobirise
Adres

OGC Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 7
32-050 Skawina

Kontakt

Email: info@ogc.com.pl 
Telefon: +48 883-234-112               

Dane firmy

NIP: 9442268247
REGON: 38641458
KRS: 0000848335